Polányi Aladár 1980. "A madár endokrinológia közelmúltbeli fejlődése Budapest 1980 / Állatorvosi Egyetem 1787" öntött Br emlékérem tokban (74mm) T:1- 1980. "Recent Progress in Avian Endokrinology Budapest 1980 / Universitas Scientiarum Veterinariarum MDCCLXXXVII" cast Br commemorative medallion in case (74mm) C:AU
Rajki László (1939- ) 2000. "Szigethy Attila 1912-1957 Emlékérem / Az 1956-os forradalomban a Dunántúli Nemzeti Tanács elnöke" kétoldalas Br emlékérem, peremen évszámmal és névre szóló gravírozással (80mm) T:1-
Reményi József (1887-1977) 1931. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" Br emlékplakett, hátlapon "1931. I. 11. Futóverseny I. oszt. I." gravírozással (49x62mm) T:2 HP 2210.
Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Földváry Mátyásnak Budapest - Az érdem jeléül" Br emlékérem (142,75g/65mm) T:1- kis ph., patina / Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Mátyás Földváry from Budapest - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (142,75g/65mm) C:AU small edge error, patina
Sebestyén Sándor (1949-) / Szabó Géza (1939-) 1989. "...én is növendékük voltam... 1810-1816 / 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SU2
Soltra Elemér (1922-2013) 1988. "Nem elég akarni - tenni is kell - A Csurgói Szabadidő Központ Építő Egyesület - Emlékérme - Az építést támogatók részére 1988" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (112mm) T:1,1-
Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo ZE2
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői Pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja,1985. Zalaegerszeg - Zala vár" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:2- karcos Adamo ZE4