Militária tétel, 2 db: Kimaradási engedély (Erlaubnisschein), K. u. K. Reservespital (hadikórház) Arad Lyceum, 1918, hajtásnyommal + 1942-43 menetlevél, M. kir 5. honv. rsz. és Ktg. állomás és M. kir 3. honv. rsz. és katonagondozó állomás bélyegzőivel, sérült, hiányos.
cca 1914-1918 Az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (k.u.k. Kriegsmarine) második divíziójának csatahajói menetben, feliratozva, az egyik sarkán apró gyűrődésnyommal, fotó, 15,5x22,5 cm/
cca 1914-1918 The battleships of the second divisio of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine), photo, 15,5x22,5 cm
cca 1914-1918 SMS St. Georg, az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (k.u.k. Kriegsmarine) VI. Károly-osztályú páncéloscirkálója (Panzerkreuzer) próbameneten, fotó kis gyűrődésnyomokkal, egy-két kis szakadással, 17x22 cm /
cca 1914-1918 SMS Sankt Georg, the VI. Kaiser Karl-class armored cruiser of the Austro-Hungarian Navy, photo with little creases on the edges, with one-or-two little damages on the edges, 17x22 cm
1880 Honvéd végelbocsájtó levél, obsit, a cs. és kir. Czezrovits orosz koronaherceg nevét viselő 61. gyalogezredből Vászonra kasírozva, hajtva, karton borítóval.