20 000 HUF
Erdélyi kastély. Hunyady Sándor színműve filmen. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Páger Antal, Tasnády F. Mária, Mezey Mária, Greguss Zoltán szereplésével. Rendezte: báró Podmanicky (Podmaniczky) Félix. Atelier film. Litográfia (Grund lito, Bp.), papír. Győrfy László (?) jelzéssel a plakáton. Lapszéli kisebb sérülésekkel, felső része kissé foltos. Hajtásnyomokkal. 94×29,5 cm / Vintage Hungarian movie poster, with damages on the edges, lithography on paper.