Erdélyi kastély. Hunyady Sándor színműve filmen. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Páger Antal, Tasnády F. Mária, Mezey Mária, Greguss Zoltán szereplésével. Rendezte: báró Podmanicky (Podmaniczky) Félix. Atelier film. Litográfia (Grund lito, Bp.), papír. Győrfy László (?) jelzéssel a plakáton. Lapszéli kisebb sérülésekkel, felső része kissé foltos. Hajtásnyomokkal. 94×29,5 cm / Vintage Hu...
Canitoga hőse. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939. Hans Albers, Charlotte Susa és mások szereplésével. Bawaria Film. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Kincs Emil nyomda. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hiányokkal, felső részén kissé foltos. Hajtásnyomokkal. 94×31 cm / Vintage Hungarian poster of the German movie "Wasser für Canitoga" with Hans Alb...
Aranyat asszonyért. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939. Viktor Staal, Kirsten Heiberg, Karl Martell és mások szereplésével. Ufa. Litográfia, papír. P Kiss jelzéssel a litográfián. Rovenszky kőnyomda. Lapszéli apró sérülésekkel, felső részén kissé foltos. Hajtásnyomokkal. 94×31 cm / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie "Frauen für Golden Hill", with very small damages on the edge...
Urai fabetét, plakátterv, 1940 körül. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Lap sarkaiban apró lyukakkal (feltehetően rajzszög által ütött). 47x33 cm
cca 1910 Henri Boulanger (H. Gray) (1858-1924): PEF porcelán email festék, Bp., Lutz Ede és Társa, reklám plakát, litográfia, fém élrögzítőkkel, a felső fém élrögzítő mentén részben szakadással, törésnyommal, kissé foltokkal, 39x30 cm / Advertisement poster, lithography, damaged, with little spotties, 39x30 cm