Lehmayer Ferenc (?-): A könyv jóbarát, olvass könyvet! Plakát, papír, jelzett a plakáton (Lehmayer 959), Múzeumok Rotaüzeme, lapszéli apró szakadással és foltokkal, 41,5x29 cm
1960 Gross Bettelheim festőművész grafikai kiállítása, Móra Ferenc Múzeum, Szeged, plakát, papír, készült a Múzeumok Rotaüzemében, lapszéli apró szakadásokkal, 40x28 cm
Börtsök László (?-?): Baleset ellen védekezz! Vidd helyesen szerszámodat. Plakát terv, 1930-40 körül. Tempera, karton, jelzett. Lap tetején apró sérülésekkel. 63x48 cm.
Szanthoffer Imre (1930-2007): Előzzük meg a baleseteket! Családod hazavár... Ofszet, papír. Jelzett a plakáton. Athenaeum Nyomda. 1960 körül. Hajtásnyomokkal, apró szakadásokkal. 69x47 cm.
Koleszár Erzsébet (1944-): Galileo Galilei. Az ész és a hit konfliktusa, bolgár-olasz film, plakát, papír, Egyetemi Nyomda mélynyomása, 1969, hajtásnyommal, lapszéli apró szakadásokkal, feltekerve, 82x56 cm
Börtsök László (?-?): Conferentia Studentium Zürich. Tempera, ceruza, papír. Jelzett. Plakát terv Európa térképpel, 1930-40 körül. Lap bal szélén apró szakadással. 28x20 cm.
Börtsök László (?-?): Conferentia studentium intern.... Plakát terv, 1930-40 körül. Tempera, papír. Jelzett. Lap jobb alsó sarkában kissé sérült és hiányos, rajz ép. 28,5x20 cm.
Bányászok. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1940 körül. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Kissé foltos, szélén apró sérülésekkel. 63x33 cm.
Retro reklám- vagy plakátterv, 1950-60 körül. Tempera, kollázs, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán olvashatatlan felirattal és dátummal. Lap teteje kissé sérült. 31x22 cm.