2 400 HUF
1891 Magyar Salon. Képes havi folyóirat. XIV. köt. Szerk.: Fekete József, Hevesi József. Bp., 1891., Magyar Salon, 672 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kopott, foltos félvászon-kötésben, néhány lapon ceruzás aláhúzás bejegyzés, volt könyvtári példány.