3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker RezsÅ‘. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papÃrborÃtókkal, kissé kopott borÃtóval, intézményi bélyegzÅ‘vel, kijáró lappal.