14650. 411. Closed Online auction Printed Materials
2 400 HUF
0 HUF
cca 1940-60 Kolozsvár, Farkas u. református templom nyomat, papír, jelzés nélkül, kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 17x17 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf