1 000 HUF
cca 1960-1970 Leo Lenz: Az alkalmi férj. Zenés vígjáték három felvonásban. Ford.: Zsigó Károly. Az énekszövegeket írta: Sulyok Tamás. Gépelt szövegkönyv. Félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a borítószéleken kis szakadásokkal, a hátsó borítón jegyzetekkel, benne ceruzás jegyzetekkel, javításokkal, 102 p.