11641. 411. Closed Online auction Watches
85 000 HUF
0 HUF
EBEL 183903 rozsdamentes acél női karóra 24 karátos galvanizált aranyozással, quartz szerkezettel, kopott, szíj nélkül, működik, d:36mm
Photo of the item taken by : tm