85 000 HUF
220,21 EUR, 242,86 USD
Fortis 2919 mechanikus wehrmachtswerk szerkezettel, 19 köves katonai karóra, fekete számlappal (korrózió), kopott szíjjal, kopásnyomokkal, nem működik, d:35mm