11650. 411. Closed Online auction Watches
32 000 HUF
13
0 HUF
Omega Seamaster japán quartz szerkezettel, férfi karóra, kopott fémszíjjal, kopásnyomokkal, működik, d:37mm
Photo of the item taken by : tm