Watches

Number of items: 70

Omega 265, férfi, mechanikus, karóra, bőr szíjjal, 1947 körül, működik, eredeti koronával, szép állapotban. d:37mm, sorozatszám: 11786897 / Cal. Omega 265 - Caixa Aço - SEM RESERVA.
11686.

120 000 HUF
310,88
342,86
11

Feles ütős asztali óra, feltehetően francia, higanykompenzációs ingával, üvegen apró csorbák, 1900 körül, utólag lefújt arany színű festékkel, működik, kulccsal, m:40cm
11687.

85 000 HUF
220,21
242,86

Zenélő szovjet mechanikus, műanyag ébresztőóra, kopott, működik, 8x18cm
11688.

3 000 HUF
7,77
8,57

Bogner automata szerkezetű chronográfos férfi karóra, bőr szíjjal, működik, fadobozban, d:37mm
11689.

120 000 HUF
310,88
342,86

Certina DS Podium automata férfi karóra, bőr szíjjal, rozsdamentes acél tok, zafír kristály üveg, tükröződésmentes bevonattal, dobozban, működik, d:38mm
11690.

75 000 HUF
194,30
214,29

TAG Heuer Aquaracer CAF 2110 automata férfi karóra, eredeti dobozában, papírokkal (doboz kissé ragad) működik, lünettán a számok kopottak
11691.

240 000 HUF
621,76
685,71

Heineken quartz férfi karóra dobozában, nem jár, d: 35mm
11692.

1 400 HUF
3,63
4,00

Arthus Bertand Electricite de France (EDF) kvarc karóra eredeti fém dobozban. elem nélkül / collector's watch in original box
11693.

2 000 HUF
5,18
5,71

15 darabos zsebóragyűjtemény, közte néhány működőképes
11694.

50 000 HUF
129,53
142,86

Vacheron Constantin 18k arany kézi felhúzós karóra a számlápon brillekkel. ref.4714 ca 1950 Jelzett arany tok, jelzett szerkezet. pótolt korona Számlapon néhány apró pötty, egy digit hiány, plexin egy két karc, hátul a tokon karcok, hátlapon apró benyomódás Működő, szép állapotban. d. 33 mm. / A 18k Yellow Gold vintage Vacheron Constantin ref.4714 manufactured in 1950's.
11695.

460 000 HUF
1 191,71
1 314,29

Longines férfi karóra, automata szerkezettel, hibás, kopott, dobozban, d:35mm
11696.

20 000 HUF
51,81
57,14

Seiko 23 köves automata óra, koronáról is húzható 4R35-ös automata szerkezettel, cca. 41 óra járástartalékkal, zafír óraüveg (apró karcok), rozsdamentes acél tok-és szíj, 10 ATM / 100M vízállóság, dátumjelző, d:40mm, tökéletesen működik, eredeti dobozában, papírokkal.
11697.

60 000 HUF
155,44
171,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF