4 600 HUF
11,92 EUR, 13,14 USD
Andrási Gábor: Veszelszky Béla. Bp., é.n., Új Művészet Alapítvány. Magyar és angol nyelven. Veszelszky Béla műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, papír védőborító hátsó részén apró sérüléssel.