600 HUF
1,55 EUR, 1,71 USD
Cs. Tompos Erzsébet-Zádor Mihály-Sódor Alajos: Az építészet története. Középkor. Bp., 1975, Tankönyvkiadó. Második kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, névbejegyzéssel, ex libris-szel.