5 000 HUF
Die Erotik in der Photographie. Die geschichtliche Entwicklung der Aktphotographie und des erotischen Lichtbildes und seine Beziehungen zur Psichopathia Sexualis. Wien-Berlin-Lepizig, 1931., Verlag für Kulturforschung. RendkÃvül gazdag fekete-fehér és szÃnes erotikus képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé foltos, kissé sérült kartontokban, három kép hiányzik.