800 HUF
Dr. Franz Fuhse: Die deutschen Altertümer. Sammlung Göschen. Leipzig, 1900, G. J. Göschen'sche Verlagshandlung. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, néhány lap kissé foltos, az elsÅ‘ lap hiányzik.