2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Gerő László: Magyarországi várépítészet. (Vázlat a magyar várépítés fejezeteiről.) Bp., 1955, Művelt Nép, 511 p. + 1 (térkép) t. Nagyon gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói kopott félvászon kötés. Megjelent 4500 példányban.