3 000 HUF
Kampis Antal: Középkori faszobrászat Magyarországon. A Magyarságtudomány Könyvei III. Bp., 1940., Officina, 313+1 p. A 155. oldaltól fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, két kissé összeragadt lappal, néhány képtáblán sérülésnyommal.