16765. 411. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 200 HUF
0 HUF
Rabinovszky Máriusz: Itália festészete. A trecento. Bp. 1947, Dante, 193+1 p.+ 4 t. Folio. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt, kissé sérült illusztrált papír védőborítóban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor