2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Sevcsik Jenő: A fényképezés. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Bp., 1943. Győző Andor. Fekete-fehér fotókkal, és két színes táblával illusztrált. Harmadik kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.