Books: Architecture, Art

Number of items: 261

Diener-Dénes József: Lionardo da Vinci és a renaissance kialakulása. Művészeti könyvtár. Bp., 1906., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos gerinccel.   Dr. Chyzer Béla (1868- 1910) orvos ex libris-ével.
16695.

1 600 HUF
4,15
4,57

Meller Simon: Michelangelo. Művészeti könyvtár. Bp., [1903.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
16696.

1 600 HUF
4,15
4,57

1985 Sedlmayr Jánopsné: A volt Pénzügyminisztérium épülete a Szentháromság téren. A helyreállítás tervezője: dr. Rados Jenő. Különlenyomat az Építés- Építészettudomány XVII. köt. 1-2. számából. Bp., 1985., Akadémiai-ny., 15-25 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16697.

1 200 HUF
3,11
3,43

H(ermann). Knackfuß: Holbein der Jüngere. Künstler-Monographien 17. Bielefeld&Leipzig, 1914, Velhagen & Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, 3 kijáró lappal, a hátsó borító belsején ceruzás rajzzal.
16698.

1 000 HUF
2,59
2,86

Fritz von Ostini: Böcklin. Künstler-Monographien 70. Bielefeld&Leipzig, 1913, Velhagen & Klasing. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott papírkötés.
16699.

1 000 HUF
2,59
2,86

Farkas Zoltán: A biedermeier. Képmellékletekkel. Bp.,én., Singer és Wolfner. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon kötés.
16700.

1 400 HUF
3,63
4,00

16701.

2 db A nyolcak és aktivisták művészetével kapcsolatos katalógus: A nyolcak és aktivisták köre. Szerk.: K. Kovalovszky Márta. István Király Múzeum közleményei D. sorozat 44. szám. Székesfehérvár, 1965, Csók István Képtár. 20 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + A nyolcak és aktivisták. Bp., 1961, Magyar Nemzeti Galéria. Kiadói papírkötés, kissé kopott ...

900 HUF
2,33
2,57

16702.

1 200 HUF
3,11
3,43

16703.

1 400 HUF
3,63
4,00

Gerelyes Ibolya: Török ékszerek. H.n., é.n., k.n.. Kiadói papír kötés. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált.
16704.

1 000 HUF
2,59
2,86

16705.

2 800 HUF
7,25
8,00

Vákár Tibor: Székelyföld építészszemmel. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói vászonkötés
16706.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF