Books: Architecture, Art

Number of items: 261

Tóth Ervin: Európai grafika. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor, 1 (címkép) t. +188 p. A 99. oldaltól a 188. oldalig gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Javított gerincű kopott illusztrált félvászon-kötés.
16707.

1 400 HUF
3,63
4,00

Hoffmann Edit: Szinyei Merse Pál (1845-1920). Bp., 1943, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói kopott félvászon kötés, kissé foltos, kissé sérült gerinccel.
16708.

1 000 HUF
2,59
2,86

Rév Ilona: A Bauhaustól az üvegpiramisig. Bp., 2006, Napvilág Kiadó. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16709.

1 200 HUF
3,11
3,43

Ecce Homo. R. Törley Mária stációi Elmer István novelláival. Törley Mária által dedikált! Kiadói kartontált kötés, jó állapotban.
16710.

1 200 HUF
3,11
3,43

Sinkovits Péter: Gyarmathy. Bp., 1991, Új Művészet Könyvek. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
16711.

1 200 HUF
3,11
3,43

Libellus Pictus, azaz képekkel írott könyvecskéje jeles házaknak, melyeket Alsócsernátontól Zsibóig eleink önnön oltalmukra és uruk dicséretére sok fáradozással emeltek és mesteri kézzel ékesítettek. Mind a hatvanat felkereste és szépe hasonlatossággal rézre karcolta Cseh Gusztáv kolozsvári képíró az 1982-1984 esztendőkben. Kiadói papírkötés, eredeti rézkarcok nyomán készült ofszet illusztrációkkal.
16712.

Libellus Pictus, azaz képekkel írott könyvecskéje jeles házaknak, melyeket Alsócsernátontól Zsibóig eleink önnön oltalmukra és uruk dicséretére sok fáradozással emeltek és mesteri kézzel ékesítettek. Mind a hatvanat felkereste és szépe hasonlatossággal rézre karcolta Cseh Gusztáv kolozsvári képíró az 1982-1984 esztendőkben. Kiadói papírkötés, eredeti rézkarcok nyomán készült ofszet illusztrációkka...

1 000 HUF
2,59
2,86
15

2000 Magyar Grafika XLIV. évfolyam 6. szám + Magyar Grafika melléklete (A Magyar Szent Korona Országainak térképe).
16713.

800 HUF
2,07
2,29

Weimar Klassikerstätten im Bild. Weimar, 1980. Műbőrmappa, kissé kopottas állapotban.
16714.

800 HUF
2,07
2,29

B. Thomas Edit: Baláca. Mozaik, freskó, stukkó. Bp., 1964., Akadémiai Kiadó, LXXX t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadozott, kopott, kis részben javított borítóval, volt könyvtári példány.
16715.

1 000 HUF
2,59
2,86

16716.

1 800 HUF
4,66
5,14

Székely Sándor: Mit akar tudni a filmről? Bp., 1943, Athenaeum Könyvesbolt Főbizománya. Kiadói papírkötésben, erősen sérült papír védőborítóval.
16717.

2 000 HUF
5,18
5,71

16718.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF