Books: Architecture, Art

Number of items: 261

16719.

800 HUF
2,07
2,29

Bálint Endre: "...hogy ami titok mind kilessem..." Fotómontázsok 1979-1986. Szerk.: Feledy Balázs. Bp., 2006, Art-Export. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Román József (1913-2008) író, esztéta, Bálint Endre monográfusa és felesége, Román Józsefné Panni, illetve Haász Ágnes (1951- ) grafikus, a kötet borítójának tervezője által DEDIKÁLT példány! + Meghívó Bálint Endre festőművész emlékkiállítására, rajta Román József autográf aláírásával.
16720.

Bálint Endre: "...hogy ami titok mind kilessem..." Fotómontázsok 1979-1986. Szerk.: Feledy Balázs. Bp., 2006, Art-Export. Gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. Román József (1913-2008) író, esztéta, Bálint Endre monográfusa és felesége, Román Józsefné Panni, illetve Haász Ágnes (1951- ) grafikus, a kötet borítójának tervezője által DEDIKÁLT példány! + Meghívó Bálint Endr...

2 400 HUF
6,22
6,86

Jirí Kolár: Kollázsok Jan és Meda Mladek gyűjteményéből. Collages in the collection of Jan and Meda Mladek. Ford.: Kelemen Anna, Zólyom Franciska. Bp., 1998, Kortárs Művészeti Múzeum-Ludwig Múzeum Budapest. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
16721.

1 200 HUF
3,11
3,43

Négy festőművész. Király Lajos, Roder Judit, Károly Ernő, Kellermann Emil. Szerk.: Nagy András. Pécs, 2014, Janus Pannonius Múzeum-Pécsi Zsidó Hitközség. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16722.

1 200 HUF
3,11
3,43

Dr. Franz Fuhse: Die deutschen Altertümer. Sammlung Göschen. Leipzig, 1900, G. J. Göschen'sche Verlagshandlung. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány lap kissé foltos, az első lap hiányzik.
16723.

800 HUF
2,07
2,29

Büky Béla: Árny- és bábjátékok Dedikált! Bp., Nevelési propaganda. Kiadói papírkötésben.
16724.

2 000 HUF
5,18
5,71

Kovács-Batár: Budapest art nouveau. Bp., 2012. Andron. Kiadói papírborítóval
16725.

2 000 HUF
5,18
5,71

Bíró Béla: Művészeti alkotások a gimnázium és leánygimnázium III-IV. osztálya számára. I. rész. Bp., 1939., Szent István-Társulat, 119+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással, a borítón kis foltokkal.
16726.

800 HUF
2,07
2,29

Sz. Kürti Katalin: Munkácsy Mihály Krisztus-trilógiája. Bp.,1989,Gondolat. Kiadói kartonált papírkötésben.
16727.

1 200 HUF
3,11
3,43

Morzsakefék és morzsalapátok. Anno. Bp.,én.,Tandem Grafikai Stúdió. Kiadói papírkötésben.
16728.

1 000 HUF
2,59
2,86

Gondolat Zsebkönyvek 3 kötete:   Katona Imre: A porcelán. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói papírkötés.;  Auer Kálmán: Fényképezőgép ma és holnap. Bp., 1981, Gondolat. Kiadói papírkötés.;  Horváth Árpád: Órák és órások. Bp.,1982., Gondolat. Czeglényi Lászlóné rajzaival illusztrált. Kiadói papírkötés jó állapotban.;
16729.

1 200 HUF
3,11
3,43

16730.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF