Books: Architecture, Art Number of items: 261
2562202
16743
411
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 600 HUF
2562200
16744
411
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szmrecsányi Boldizsár: Boldi. Slezák István fotóival. hn.,2016, Boldi Kiadó. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
2562270
16745
411
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kokas Ignác. Szerk.: Bereczky Lóránd, Horváth György. Bp., (1997), Magyar Festészetért Alapítvány. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 600 HUF
2562277
16746
411
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Beke László : Schaár Erzsébet. Bp., 1973., Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt, kopott papír védőborítóval, volt könyvtári példány.
2560563
16747
411
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Passuth Krisztina: Moholy-Nagy. Bp., 1982, Corvina, 430 p. Moholy-Nagy műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
2 400 HUF
2560568
16748
411
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Gregorietti, Guido: Gold & Juwellen. Berlin, 1971. Bertelsmann. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval
2 000 HUF
2542643
16749
411
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dante Alighieri: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla 20 db fametszetével illusztrált kiadvány. Kiadói papírkötésben, magyar, olasz, román és német nyelven, kissé sérült gerinccel, hátsó borító alján apró szakadással, 43x33 cm
2 400 HUF
2472108
16750
411
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Schulcz Katalin, Vály László (szerk.): Hegyi Ibolya. Bp., 2017, Dobrányi Ildikó Alapítvány. Reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
2556228
16751
411
Books: Architecture, Art
Other collectibles
S. Nagy Katalin: Farkas István. Bp., 1994, Arthis. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
2 400 HUF
2477490
16752
411
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 600 HUF
2541239
16753
411
Books: Architecture, Art
Other collectibles
2 400 HUF
2534681
16754
411
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Az ötvenéves bank. A gyűjtemény. A krónika. 1950-2000. Die Fünzigjährige Bank. Die Sammlung, Die Chronik. 1950-2000. Szerk.: Grenitzer Róbert, Rubovszky Éva. Bp., 2000., MKB. Magyar és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban, kopott tokkal és borítóval, egy-két aláhúzással.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035