1982 Haviár Győző: Kherndl Antal-Feketeházy János születésének 120 éves évfordulójára. Különlenyomat Mélyépítéstudományi Szemle, XII. évf. 1962., 11. sz., foltos, 481-485 p. A szerző, Haviár Győző (1895-1970) által DEDIKÁLT példány.
Hommage á Pablo Picasso. Kiállítási katalógus. Paris, 1966, Ministére d'État Affaires Culturelles. Francia nyelven. Második kiadás. Nagyrészt fekete-fehér és kisebb részben színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval,
Miklós Pál: A sárkány szeme. bevezetés a kínai piktúra ikonográfiájába. Bp., 1973, Corvina. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Barát-Éber-Takács: A művészet története. Bp., 1939, Dante. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, volt könyvtári példány, sérült gerinccel, egy kijáró lappal.
Major Máté-Csemegi József: Román építészet. A feudális társadalmak építészete Elő rész II. kötet. Összeáll.: Sódor Lajos Tompos Erzsébet közreműködésével. Walla Gézáné rajzaival. Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem Építészmérnöki Kar jegyzet. Bp., 1955., Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat. Kiadói papírkötés, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel. Megjelent 136 példányban.
Rados Jenő: Építéstörténeti összefoglalás. Építőipari Műszaki Egyetem Építőmérnöki Kar Levelező Oktatása jegyzet. Bp., 1954, Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt gerinccel, kissé szakadt borítóval, 134-151. oldalak között kijáró lapokkal. Megjelent 213 példányban.
Az etruszk és a római rabszolgatársadalom építészete. II. éves építészhallgatók "A" tagozata részére. Összeáll.: Malesz Erika. Építőipari Műszaki Egyetem jegyzet. Bp., 1954, Felsőoktatási Jegyzetellátó Vállalat. Kiadói papírkötés, az elülső borító laza, részben elvált a könyvtesttől.