Egri Mária: Gácsi Mihály. Bp., 1977, Corvina, 4+8 p.+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, kissé sérült papír mappában, hiánytalanul.
Kolozsváry Marianna: Bálint Endre. (1914-1986.) A nyolcadik templom. Kiállítási katalógus. Bp.,(2014), Magyar Nemzeti Galéria. 347 p. Gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
Kampis Antal: Középkori faszobrászat Magyarországon. A Magyarságtudomány Könyvei III. Bp., 1940., Officina, 313+1 p. A 155. oldaltól fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, két kissé összeragadt lappal, néhány képtáblán sérülésnyommal.
Szebeni András - Sóvári Zsuzsa: Hölgyeim és uraim. Szebeni András fotóival és aktfotóival, Sóvári Zsuzsa és Esterházy Péter (Egy nő.) szövegével. hn., 1999., Profi Press Agency. Kiadói papír kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. A fotós, Szebeni András (1946-2020) által DEDIKÁLT példány.
Szatmári Gizella: Fény és árnyék. Zala György pályája és művészete. Szerk.: Péntek Imre. [Zalaegerszeg], 2014., Vitrin. Kiadói papírkötés, Gazdag képanyaggal illusztrált. ceruzás bejelölésekkel, aláhúzásokkal, de alapvetően jó állapotban. Benne a szerkesztő, Péntek Imre (1942-) költő, kritikus, újságíró által írt autográf levéllel P. Szabó Ernő (1952-2018) művészettörténész, újságíró, kritikus, ...
Lükő Gábor: Kiskunság régi képfaragó és képmetsző művészete. Bemutatja Lükő Gábor. Szabó László utószavával. Lükő Gábor rajzaival és fotóival. Kiskunság régi művészete I. köt. Kecskemét, 1983., Bács-Kiskun Megyei Művelődési Központ. Fekete-fehér fotókkal és rajzokkal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé foltos borítóval.
Marija Makarovic: Slovenska ljudska nosa. Ljubljani, 1971,Zalozba Centralnega zavoda za napredek gospodinjstva. Szlovén nyelven. Mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, javított papír védőborítóban.