https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 261
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2498546
16659
411
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Kecskeméti litográfiák. 1963-1973. Ábrahám Rafael, Bálványos Huba, Klimó Károly, Mizser Pál, Pásztor Gábor, Pető János, Révész Napsugár, Sáros András Miklós. A kiállítás anyagát összegyűjtötte, rendezte; a katalógust írta, és szerkesztette. Kecskemét, 1997., Kecskeméti Képtár. Fekete-fehér képekkel. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2498530
16660
411
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Hegyi György önmagáról. Szerk.: Tőkeiné Egry Margit. Bp., 1997., Körmendi Galéria. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2498489
16661
411
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Ábrahám Rafael. Vallomás helyett... Válogatás írásokból, képekből. Ford.: Sinóros Szabó Katalin. Bp., 2004., (Vigadó Galéria.) A művész munkáinak reprodukcióival. Kiadói kartonált papírkötés. "Az antológia megjelent a művész 75. születésnapja és a Vigadó Galériában rendezett jubileumi kiállítása alkalmából."
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2497938
16662
411
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Katona Imre: Gorka Géza. Mai magyar művészet. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált papírkötésben
Starting price:
1 000 HUF
2400583
16663
411
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Bojár Iván: Vallomás egy műalkotásról. Barcsay Jenő szentendrei mozaikja. Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2509425
16664
411
0
1600
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Tüskés Gábor, Knapp Éva: Eljövök hozzátok. Elmélkedések magyarországi románkori kőfaragványokhoz. Bécs, 1982, Opus Mystici Coprporis Verlag. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2541216
16665
411
0
3000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Hamar Péter: ... tavaly Marienbadban ... Kísérlet egy filmtitok megfejtésére. Fehérgyarmat, 2000., Kölcsey Társaság. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2562354
16666
411
0
3000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Molnár Dénes: Erdély album. 4 db grafikát tartalmazó mappa. sorszámozott 1000/290 5 t
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2557538
16667
411
0
1200
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Építészettörténeti és elméleti közlemények 1. szám. Bp., 1953., MTA Építészettörténeti Főbizottsága. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2558133
16668
411
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
1977 Modul. Az YBL Miklós Építőipari Műszaki Főiskola lapja. 1977. április. VI. évf. 2. sz., 73 p.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2557579
16669
411
0
1000
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Dercsényi,D(ezső): Zur siebenhundertjährigen Feier der Kirche von Ják. Acta Historiae Artium különlenyomat. Bp., 1957., MTA, 173-202 p. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti fotókkal és illusztrációkkal illusztrált. Német nyelven. Papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2553984
16670
411
0
1600
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1
Nagy Balogh János élete és művészete (1874-1919). Egy ismeretlenül élt festő emlékkönyve. 16 képes melléklettel és 13 szövegbe nyomott rajzzal. Szerk. Elek Artúr. Bp., 1922., Amicus, 68 p. Lapszámozáson belül 15 képtáblával, rajtuk 16 képpel. Számos szövegközti és egész oldalas rajzzal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel, a javításon szakadással,...
Starting price:
1 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment