Egry József-Takáts Gyula: Víztükör. Rajzok. Versek. Pécs, 1955, Dunántúli Magvető, 36 p. Benne Egry József rajzaival. Fűzött papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval.
1937 Ranschburg Gusztáv Antiquar Könyvkereskedésének 141. számú antiquar könyvkatalógusa. Érdekes és ritka könyvek a XV-XIX. századból. Schlauch Lőrinc bíboros püspök nagyhírű könyvtárának II. közleménye. Tartalommutatóval és 18 képmással. Bp., 1937., Ranschburg Gusztáv, 72 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
Feledy Gyulával kapcsolatos tétel, 3 db: Láncz Sándor: Feledy Gyula. Mai Magyar Művészet. [Bp.], 1983., Képzőművészeti. Kiadói papírkötés, 2 lap kijár.; Rajzok Babits Mihály verseihez. Feledy Gyula kiállítása. Miskolc, 1983, II. Rákóczi Ferenc Könyvtár.; Feledy Gyula alkalmazott grafikák. Katalógus. Miskolc, 1988., MSZMP B-A-Z M. Bizottsága.;
M. Kir. Postatakarékpénztár árverési csarnokának Matyó-aukciója (Mezőkövesdi Drim matyógyűjtemény). Bp., 1937, Stádium. Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel és laza kötéssel.
1988 Horváth Alice: Henszlmann Imre (1813-1888) emlékére rendezett építészettörténeti, építészetelméleti és műemlékvédelmi dokumentum kiállítás. Bp., 1988., Budapesti Műszaki Egyetem Építészettörténeti és Elméleti Intézete, 12 p. Kiállítási prospektus. Kiadói papírkötés. + Kiállítási megnyitó meghívója. + 1988 "15 év tudományos kutatásai." Tudományos konferencia programfüzete. Bp., Budapesti Műsza...