17109.
411. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 400 HUF
Csepregi Pál, Zilai János:Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp., 1960, Mezőgazdasági. Második átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, kicsit fakó állapotban.