17078.
411. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
6 000 HUF
Németh Zsuzsánna: A legujabb és megpróbált magyar szakácskönyv. [Pest, én., Heckenast], XIII.+304 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal, I-XIII. oldalak lapjai sérültek, 1-20. oldalak között a lapok szélei szakadozottak, két lapot (287/288., 289/290.) rossz helyre kötöttek a 302-303. lapok közé, hiányos, az utolsó lapok hiányoznak, foltos lapokkal, rossz, megviselt állapotban.