1 400 HUF
A magyar történelem képeskönyve. Szerk.: Genthon István. A bevezetést írta: Gerevich Tibor. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda, XXXVIII+216 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, leventének szóló ajándékozási sorokkal, 'X. ker. 19. sz. Levente Egyesület Ganz és Társa Rt. Waggongyára" bélyegzéssel, valamint az utolsó lapon a Kir. M. Egyetemi nyomda bélyegzésével.