15650. 411. Closed Online auction Books: History
3 600 HUF
0 HUF
Béla király Névtelen jegyzőjének könyve a magyarok tetteiről. Ford. Szabó Károly. Pest, 1860., Ráth Mór, 4+90 p. Későbbi átkötött kopott félvászon-kötés, javított címlappal, volt könyvtári példány.
Photo of the item taken by : hsz