Books: History Number of items: 128
2562443
15723
411
Books: History
Other collectibles
Imreh István: Erdélyi hétköznapok 1750-1850. Társadalom-, és gazdaságtörténeti írások a bomló feudalizmus időszakáról. Bukarest, 1979, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Jó állapotban.
1 200 HUF
2502261
15724
411
Books: History
Other collectibles
Baross Gábor. Szerk.: Frisnyák Zsuzsa. Bp.,1997, Dinasztia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
1 200 HUF
2448288
15725
411
Books: History
Other collectibles
Richard Tarnas: A nyugati gondolat stációi. Ford.: Lázár A. Péter. Bp., 1995., AduPrint. Kiadói kartonált papírkötés.
2533707
15726
411
700
Books: History
Other collectibles
Dobi István: Vallomás és történelem. I-II. köt. Bp., 1962., Kossuth. A borítón Derkovits Gyula munkájával. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón műanyag védőfoliával. 2555741
15727
411
Books: History
Other collectibles
Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval
1 200 HUF
2559646
15728
411
Books: History
Other collectibles
Bartha Antal: A magyar nép őstörténete. Bp., 1988, Akadémiai, 402+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
1 200 HUF
2530302
15729
411
Books: History
Other collectibles
A Horn-kormány tisztségviselő almanachja. 1994. júl. 15-1998. jún. Szerk.: Kordela László. Bp., 1998., Magyar Hivatalos Közlönykiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. 1832624
15730
411
Books: History
Other collectibles
Tungsram-(arc)képek. Szerk.: Víg Károly et al. Bp.,2015, Spácium Bt.-ny. Második, bővített kiadás. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 430 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Az egyik szerkesztő, P. Szabó Gábor dedikációjával.
6 000 HUF
2441628
15731
411
Books: History
Other collectibles
3 000 HUF
2358052
15732
411
Books: History
Other collectibles
5 000 HUF
2364931
15733
411
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
2357849
15734
411
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035