1 200 HUF
Széchényi Zsigmond: Csui! ... Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április. A szerző fekete-fehér fotóival. Bp., 1966., Szépirodalmi. Hetedik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. + Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1987, Kentaur. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.