2 400 HUF
A zsidó állam. Bp., (1948), Általános Cionista Blokk, 324 p. + 10 (fekete-fehér képtáblák) t. Az oldalszámozáson belül kétoldalas fekete-fehér térképpel. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, néhány lapon ceruzás bejelöléssel. 1078. számú példány.