17200. 411. Closed Online auction Books: Judaica
2 800 HUF
0 HUF
Szabó Ödön: Az élő zsidó történelem. Bp.,1942, Fémes Á. Könyvnyomda, 238+1 p. Kiadói kopott félvászon-kötés, a hátsó borítón sérülésnyommal, de belül jó állapotban.
Photo of the item taken by : nagy_andras