1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
A bélyeg- és illetékszabályok szótára. A bélyeg és illetékek iránti törvények és szabályok. Szerk.: Dr. Pap Dávid. Magyar Törvények Grill-féle Kiadása. Bp., 1901, Grill, IV+4+920 p. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval.