2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Az 1871-dik évi/1872-dik országos törvénytár. (Corpus Juris.) [Egybekötve.] Kiadja a M. Kir. Igazságügyministerium. Bp., 1872-1873., Ráth Mór, 4+438;4+211 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, 34x26 cm