4 800 HUF
[Publius Terentius Afer (Kr. e. 185 - Kr. e. 159?)] Publii Terentii Afri Comoediae sex. Ex recensione Societatis Bipontinae cumque ejusdem notis, partim integris, partim in gratiam Tironum immutatis et auctis, edidit Esaias Budai. Tomus I-II. [Egybekötve.] Debrecini, 1795., Impr. Michael Szigethy Typogr., III-351;408 p.+2 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli bőr-kötésben, kopott, foltos borítóval, az elülső szennylap sérült, a hátsó szennylap és a hátsó tábla belső papírborítása hiányzik, az I. rész címlapja hiányzik, az utolsó lap sérült, és a sarkán kis hiánnyal, foltos lapokkal, ceruzás jegyzetekkel.