17524. 411. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
0 HUF
Lohr Ferenc: A filmszalag útja. Bp.,1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor