1 400 HUF
Neiritz Gusztáv: Columbus Kristóf. Történeti elbeszélés a 15. század második feléből. Írta: - -. A magyar ifjuság könyvesháza. Pozsony-Bp.,én., Stampfel Károly, 86 p.+ 3 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, az elülső borítón, színes litografált illusztrációival, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.