5 000 HUF
[Wohl Janka] Egy nagyvilági hölgy: A női szépség fentartásának, ápolásának és növelésének titkai. Bp.,1887, Athenaeum, 288 p. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.