Books: Other rarities Number of items: 261
2561053
17464
411
Other collectibles
Wolly István: Népi leányjátékok. Bp., 1944. Kókai Lajos Kiadói, kissé foltos papírkötésben
1 400 HUF
2555403
17465
411
Other collectibles
Heltai Jenő: Századelő. Tudósítás a Duna-parti Párizsból. Bp., é.n. Officina Nova. Első kiadás. Kiadói vászonkötésben
2 000 HUF
2555680
17466
411
Other collectibles
Silvestre, Armand: Le Nu au Salon de 1891. Paris, 1891. Bernard. Akt műalkotásokat bemutató mappa. Sok egészoldalas táblával. Korabeli félvászon kötésben
2 000 HUF
2555742
17467
411
Other collectibles
Kosztolányi Dezső kínai és japán versek. Jaschik Álmos rajzaival. Bp.,(1932), Genius-Lantos, Kunossy Grafikai Müintézet Rt., 104 p. Kiadói papírkötés, gerincén zsinórbefűzéssel, az illusztrált hártyapapír hiányos. Első kiadás.
1 000 HUF
2555400
17468
411
Other collectibles
Petőfi Sándor: Ibolyák. 1843-1996. Facsimile kiadás, modern átirattal. Kiadói papírkötésben
2 000 HUF
2555373
17469
411
Other collectibles
Koltai Tamás: Nemzeti történet, avagy színház a cethal hátán. Földes Annának és Mihályi Gábornak dedikált. Kiadói papírkötésben
3 000 HUF
2555658
17470
411
Other collectibles
Mihályi Ernő: A motorkerékpár. II. kiadás.141 ábrával. Bp., é.n. Athenaeum Kiadói sérült papírkötés
1 000 HUF
2451997
17471
411
Other collectibles
1 200 HUF
2503754
17472
411
Other collectibles
2534382
17473
411
700
Other collectibles
Mundy Lea: Miért vagyok? Honnan jöttem? Merre tartok? Fejtegetések Rudolf Steiner nyomán. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., én., VEL Kft-ny. Kiadói papírkötés. 2534254
17474
411
Other collectibles
Taurinus István: Paraszti háború. Hősköltemény Dózsa György harcáról, tetteiről, haláláról. Írta 1514-1519-ben: - -. gyulafehérvári vikárius. Latin eredetiből fordította Geréb László. Egykorú fametszetekkel. Bp.,[1946],Budapest Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2534701
17475
411
600
Other collectibles
Szentiványi Kálmán: Angyalföldi rapszódia. Szociográfikus regény. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1982., Kossuth. Kiadói sérült gerincű kartonált papírkötés, volt könyvtári példány. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035