Number of items: 261

Wolly István: Népi leányjátékok. Bp., 1944. Kókai Lajos Kiadói, kissé foltos papírkötésben
17464.

1 400 HUF
3,63
4,00

Heltai Jenő: Századelő. Tudósítás a Duna-parti Párizsból. Bp., é.n. Officina Nova. Első kiadás. Kiadói vászonkötésben
17465.

2 000 HUF
5,18
5,71

Silvestre, Armand: Le Nu au Salon de 1891. Paris, 1891. Bernard. Akt műalkotásokat bemutató mappa. Sok egészoldalas táblával. Korabeli félvászon kötésben
17466.

2 000 HUF
5,18
5,71
9

Kosztolányi Dezső kínai és japán versek. Jaschik Álmos rajzaival. Bp.,(1932), Genius-Lantos, Kunossy Grafikai Müintézet Rt., 104 p. Kiadói papírkötés, gerincén zsinórbefűzéssel, az illusztrált hártyapapír hiányos. Első kiadás.
17467.

1 000 HUF
2,59
2,86

Petőfi Sándor: Ibolyák. 1843-1996. Facsimile kiadás, modern átirattal. Kiadói papírkötésben
17468.

2 000 HUF
5,18
5,71

Koltai Tamás: Nemzeti történet, avagy színház a cethal hátán. Földes Annának és Mihályi Gábornak dedikált. Kiadói papírkötésben
17469.

3 000 HUF
7,77
8,57

Mihályi Ernő: A motorkerékpár. II. kiadás.141 ábrával. Bp., é.n. Athenaeum Kiadói sérült papírkötés
17470.

1 000 HUF
2,59
2,86
36

17471.

1 200 HUF
3,11
3,43

17472.

800 HUF
2,07
2,29

Mundy Lea: Miért vagyok? Honnan jöttem? Merre tartok? Fejtegetések Rudolf Steiner nyomán. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., én., VEL Kft-ny. Kiadói papírkötés.
17473.

700 HUF
1,81
2,00

Taurinus István: Paraszti háború. Hősköltemény Dózsa György harcáról, tetteiről, haláláról. Írta 1514-1519-ben: - -. gyulafehérvári vikárius. Latin eredetiből fordította Geréb László. Egykorú fametszetekkel. Bp.,[1946],Budapest Irodalmi, Művészeti és Tudományos Intézet. Kiadói papírkötés.
17474.

1 200 HUF
3,11
3,43

Szentiványi Kálmán: Angyalföldi rapszódia. Szociográfikus regény. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1982., Kossuth. Kiadói sérült gerincű kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
17475.

600 HUF
1,55
1,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF