Number of items: 261

17356.

1 000 HUF
2,59
2,86

Fekete István: Hú. Bp., 1975. Móra. Kiadói papírkötésben.
17357.

1 000 HUF
2,59
2,86

L. Nagy Zsuzsa: Szabadkőművesség a XX. században. Bp., 1977, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban
17358.

1 400 HUF
3,63
4,00

Jeske-Choinski Tivadar: Alkonyat felé. Történeti elbeszélés Marcus Aurelius császár idejéből. II. köt. Ford.: Dr. Rada István. Veszprém, 1898., Egyházmegyei Könyvnyomda, 337 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapélekkel, a hátsó borítón kis szakadással, jó állapotban.
17359.

1 600 HUF
4,15
4,57

Jeske-Choinski Tivadar: Az utolsó rómaiak. I. köt. Történeti elbeszélés Theodosius császár idejéből. Ford.: Dr. Rada István. Veszprém, 1903, Egyházmegyei Könyvnyomda, 338 p. A borítón 1904-es, a címlapon 1903-as évszámmal.) Kiadói papírkötés, kissé foltos lapélekkel, jó állapotban.
17360.

1 600 HUF
4,15
4,57

Renard, Maurice: Lerne doktor, a kisisten. Bp., Genius. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17361.

1 800 HUF
4,66
5,14

Hencsei Kálmán: Drága Nagysád, tudja mi a trén? A szerző által DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2006., Dover. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17362.

1 000 HUF
2,59
2,86

17363.

1 200 HUF
3,11
3,43

Ambrus Zoltán: Elbeszélések. 1926, Magyar Bibliophil Társaság. 84/300. számozott példány. Kiadói papírkötés, gerincén ragasztott, kissé kopottas állapotban.
17364.

1 800 HUF
4,66
5,14

2 db - Gosztonyi Ádám: Életfogytiglan. + Aszlányi Károly: Nem félünk a farkastól. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17365.

1 400 HUF
3,63
4,00

Wallace, Lewis: Ben-Húr. Regény Krisztus urunk korából. Bp., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17366.

1 200 HUF
3,11
3,43

Radnóti Miklós bibliográfia. Összeáll.: Nagy Mariann. Petőfi Irodalmi Múzeum Bibliográfiai Füzetei. Bp.,1989, PIM. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1000 példányban.
17367.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF