Number of items: 261

Goda Gábor: Vihar előtt. Bp., 1946. Cserépfalvi. Kiadói papírkötésben, sérült kötés.
17404.

1 000 HUF
2,59
2,86

Kincses Előd: Marosvásárhely fekete márciusa. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp.,1990,Püski. Kiadói papírkötésen, jó állapotban.
17405.

1 200 HUF
3,11
3,43

Forbáth Ferenc: Szibéria poklában. Bp., Magyar Népművelők Társasága. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17406.

1 000 HUF
2,59
2,86

17407.

1 600 HUF
4,15
4,57

Gulácsy Irén: Fekete vőlegények. Regény három kötetben. I-III. köt. [Egykötetben.] Bp., 1930, Singer és Wolfner, 221+281+236+2 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az I. részben hiányzó címlappal.
17408.

800 HUF
2,07
2,29

17409.

1 800 HUF
4,66
5,14

17410.

8 000 HUF
20,73
22,86

Hittig Gyula: Zúgnak a szirénák. Bp., 1941, Hadirokkantak Országos Nemzeti Szövetsége, 109 p. Kiadói egészvászon-kötés, a borító kissé foltos. Ritka!
17411.

3 800 HUF
9,84
10,86

Bálint Lajos: Támár. Színjáték 9 képben. Bp., 1942., Szerzői kiadás,(Hungária-ny.) A borító Zádor István munkája. Kiadói szakadozott papírkötés. Számozott (410./1000) példány.
17412.

1 200 HUF
3,11
3,43

Vészi Endre: Farsangi király. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kass János egészoldalas rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző által Gábor Viktor részére DEDIKÁLT példány.
17413.

1 200 HUF
3,11
3,43

Tóth Ilona: Újra kopogtatok. Nagyvárad, 2011, Europrint. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
17414.

1 000 HUF
2,59
2,86

Fodor András: Elvesztett évszak. Bp.,1987., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés-kötés, kiadói papír védőborítóban.   A szerző, Fodor András (1929-1997) által Gábor Viktor, a Kulturális Minisztérium Kiadói Főigazgatóságának vezetője részére részére dedikált példány.
17415.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF