17227. 411. Closed Online auction Books: Religion
2 800 HUF
10
0 HUF
Mihályfi Ákos: A nyilvános istentisztelet. Egyetemi előadások a lelkipásztorkodástan köréből. Bp., 1916., Stephaneum. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor