1 000 HUF
Bognár Cecil: Lélektan és nevelés. Nemzetnevelők könyvtára. IV. Gyerek és ifjúságtanulmány. 1. Bp, 1943, Országos Közoktatási Tanács. Félvászon kötésben, kopott, megviselt borítóval, de belül jó állapotban.