800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Lukács György: Marx és Lenin. Megjelenik Lukács György születésének 100. évfordulójára. Szerk.: Sziklai László. Bp., 1985, Kossuth Könyvkiadó. 393 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.