17282. 411. Closed Online auction Books: Tales
2 400 HUF
9
0 HUF
A nyolcszirmú lótusz. Tibeti legendák és mesék. Bp., 1958, Európa. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban, ajándékozási sorokkal.
Photo of the item taken by : hsz